KONST / Litografier / Färglitografier 13485031
nr 1348 5031
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Färglitografier, 6 st, Oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 28x20,5
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:13:13
20/9 11:58:12